In China gaan beurzen onveranderd door, zo ook de komende editie van de China Building Decoration Fair in Guangzhou van 8 tot en met 11 juli in het beurscomplex aldaar en in de PWTC Expo.
Dit jaar voor de 27e keer en is altijd gericht geweest op de Chinese markt voor bouwmaterialen en afwerkingen. Deze beurs is vergelijkbaar met een interieurbouwbeurs en dit jaar richt men zich nadrukkelijker dan ooit op de internationale bezoeker: inkoper, architect, fabrikant en andere bouwprofessionals. Meer dan 2.000 bedrijven doen mee en deze staan op een totaaloppervlak van 400.000 vierkante meter. De organisatie verwacht meer dan 200.000 bezoekers.
De beurs biedt een overzicht van producten voor de interieurbouw, smart home technology, deuren en ramen, sanitair, materialen, gereedschappen en coatings. Er zijn drie thema’s aangebracht als leidraad door de hallen: Interior, met de nadruk op maatwerk en design, Exterior, met een focus op duurzaamheid en hetzelfde oog voor detail als bij het interieur, en Matech (Material Technology): materialen en gereedschappen om al dit moois te bouwen. De totale wereldhandel in het interieur wordt overigens door de beursorganisatie geschat op een bedrag van bijna 800 miljard dollar (702,95 miljard euro) voor 2025.
De organisatie benadrukt nogmaals dat wie als buitenlander de Chinese markt voor interieurbouw wil betreden dit een onmisbare beurs is, omgekeerd hoopt men in Guangzhou ook op buitenlandse bezoekers die Chinese producten voor de interieurbouw willen kopen, zonder tarieven te heffen van meer dan 100 procent.
Meer informatie over deze beurs: www.cbdfair-gz.com